• Brak komentarzy do wyświetlenia.

„Witaj majowa jutrzenko”

 

Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbył się konkurs historyczno- sprawnościowy pn. ” Witaj majowa jutrzenko”. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy nt. świąt majowych, kształtowanie postaw patriotycznych oraz promowanie kultury fizycznej. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych klas podzieleni na trzy kategorie, klasy I-III, IV-V i VI-VIII. Każdy zespół otrzymał do rozwiązania zadania weryfikujące wiedzę o Polsce oraz brał udział w konkurencjach sprawnościowych. Wielu emocji dostarczyło również rysowanie z zamkniętymi oczami jednego z symboli narodowych. Wszyscy uczestnicy pięknie się zaprezentowali. Po zaciętej walce zwyciężyły klasy III a, ex aequo IV a i V a oraz VI a.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *