DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Z okazji tego święta, 21 lutego uczniowie  klasy 2a i 2b pod opieką swoich wychowawców przygotowali krótki program artystyczny, aby podziękować swoim babciom
i dziadkom za dobro i wyrazić swoją miłość. Dzieci recytowały wiersze, pięknie tańczyły
i śpiewały piosenki, a rodzice zadbali o słodki poczęstunek dla wspaniałych gości.

Występ małych aktorów wprawił wszystkich w radosny nastrój, pojawiły się także łzy wzruszenia. Wnuczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym udały się do swoich babć i dziadków z życzeniami i drobnymi upominkami.

Uśmiech, radość i duma, które towarzyszyły tej wyjątkowej uroczystości dały wyraz tego, jak ważne są takie chwile w życiu każdego z nas. Mamy nadzieję, ze ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dziadków.