CZAS KARNAWAŁU…

 

 

 

W dniu 19 lutego 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień i zmieniła się w prawdziwą salę balową.
W godzinach dopołudniowych, wraz z animatorką bawili się uczniowie klas 1-3, a po południu klasy starsze.

Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek, filmów i komiksów. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, tak jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, tańce w parach i samodzielnie oraz zabawy muzyczno-ruchowe z chustą animacyjną.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Ten wyjątkowy dzień dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony