WYMIANA MIĘDZYNARODOWA Z BREISACH c.d.

Program wymiany międzynarodowej był bardzo intensywny. Uczniowie z Polski i Niemiec zwiedzili wiele ciekawych miejsc, uczestniczyli w różnorakich warsztatach, wykonywali wspólne projekty, poznawali się i integrowali. Młodzież każdego dnia wykorzystywała i doskonaliła swoje umiejętności językowe.  W niedzielę polscy uczniowie wraz ze swoimi rodzinami przygotowali rozmaite atrakcje dla swoich gości. Gimnazjaliści z Breisach mieli okazję poznać jeszcze lepiej okolicę, nasze  tradycje, kulturę oraz skosztować pysznych polskich potraw. Po tygodniu pełnym wrażeń cała grupa pojechała na lotnisko w Balicach, gdzie nadszedł czas pożegnania. Wszyscy uczestnicy projektu niecierpliwie czekają na kontynuację wymiany w Breisach.