23 października uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Dzień w Piżamach – Obudź w sobie Anioła”. Założyliśmy piżamki, szlafroczki, chcąc tym sposobem okazać wsparcie i solidarność z chorymi. Dlaczego akurat piżamki? – bo to typowe ubranie chorych dzieci leżących na oddziałach szpitalnych.
W tym szczególnym dniu cała społeczność szkolna miała okazję wziąć udział w Biegu w Piżamkach.
Była to sztafeta biegowa, podczas której klasy 1-3 biegały przez 20 minut, a klasy 4-8 przez 30 min. Wszyscy uczniowie wykazali się wielkim zaangażowaniem, przez co dali wyraz solidarności
z dziećmi chorymi.
Dzięki wsparciu i ofiarności uczniów, rodziców oraz nauczycieli udało nam się zebrać 1410,00 zł. Kwota ta zasiliła konto Fundacji „Gdy Liczy się Czas”. Dziękujemy z całego serca za okazaną pomoc i wsparcie w tym jakże ważnym dniu.
Samorząd Uczniowski i Wolontariat wraz z Opiekunami
Wkrótce fotorelacja z tego wspaniałego eventu.
#dzieńpiżamy #GdyLiczysięCzas @FundacjaGdyLiczysięCzas