Dzień kropki

W dniach od 15-17 września w szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Kropki.  Z tego powodu zaprosiliśmy wszystkich uczniów klas 1-3 do wspólnej zabawy, zwracając uwagę na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć.

Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło na szkolnych korytarzach. Uczniowie w tym dniu przyszli ubrani w kropki. Podczas lekcji oglądaliśmy  film pt. „The Dot” oraz rozmawialiśmy na temat wiary we własne możliwości.

Dodatkowo wykonane były prace plastyczno- techniczne, kropki tworzone z kubeczków do kodowania, zdjęcia z akcesoriami w kropki czy konkurs z zagadkami. Wszystkim tym działaniom przewodniczyła oczywiście kropka.

Podsumowując można powiedzieć, że w tym dniu nikt nie był „w kropce”, za to wszyscy byli „zakropkowani”.

Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmiku relacjonującego to wydarzenie:
https://drive.google.com/file/d/10n0mTs61empY63BhKbzK1s6HJ7o16CgH/view?usp=sharing

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony