„Dzień w Piżamach– Obudź w sobie Anioła

24 września wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Dzień w Piżamach– Obudź w sobie Anioła”. Założyliśmy piżamki i szlafroczki, aby zwrócić uwagę na zdrowie i empatię wobec chorych, cierpiących.
Dlaczego akurat piżamki?– bo to typowe ubranie chorych dzieci leżących na oddziałach szpitalnych. W tym szczególnym dniu mieliśmy okazję posłuchać bajek terapeutycznych, porozmawiać o profilaktyce zdrowego stylu życia, a także wziąć udział w zabawach ruchowych. Najważniejszym dla nas szkolnym hasłem było POMAGAM i WSPIERAM.
Udało się!!! Uczniowie, nauczyciele, a przede wszystkim rodzice! Jesteście Wielcy!! Dzięki Waszemu wsparciu i Waszej ofiarności udało nam się zebrać 2268,26, które zasiliło konto Fundacji „Gdy Liczy się Czas”.  Dziękujemy z całego serca za okazaną pomoc i wsparcie
w tym jakże ważnym dniu.
Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony