Mali ratownicy
W ostatnich dniach klasę 2a odwiedził specjalny gość. Była nim mama jednego z uczniów, która jest pielęgniarką. Pani Pamela w przystępny sposób przybliżyła dzieciom tematykę pierwszej pomocy. Uczniowie pracowali w grupach, omawiali sposoby udzielania pomocy w sytuacjach, z którymi mogą się spotkać, m.in.: skaleczenia, złamania, oparzenia, udaru cieplnego. Dowiedzieli się,…

