• Brak komentarzy do wyświetlenia.

KAMPANIA SPOŁECZNA NO PROMIL NO PROBLEM

Po raz kolejny przystąpiliśmy do kampanii społecznej NO PROMIL NO PROBLEM. Tegoroczne hasło to „Życie lubi bezpromilowe klimaty”.

            Oprócz zajęć profilaktycznych odbył się również konkurs indywidualny i zespołowy, badanie trzeźwości kierowców i oświęcimski finał kampanii. Przedsięwzięcie w Oświęcimiu jest organizowane przez Urząd Miasta przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu, oświęcimską Ochotniczą Strażą Pożarną i Strażą Miejską.

W tym roku nasza szkoła odniosła duży sukces, bo oprócz indywidualnych nagród dla uczniów, zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie międzyszkolnym na najlepszy plakat/ transparent promujący kampanię. Otrzymaliśmy bon na 1000 zł, który na pewno spożytkujemy na zakup ciekawych pomocy.

Na szczeblu miejskim, nagrody otrzymali:

Michał Musiał z klasy 3b (praca plastyczna), Martyna Opacińska z klasy 3b (praca plastyczna), Dominik Kubiesa z klasy 6a (praca plastyczna) i Maria Polczyk z klasy 4b (praca plastyczna).

Prace powyżej wymienionych osób zostały również docenione w Wieliczce, gdzie nasi uczniowie zostali laureatami konkursu.

Urząd Miasta Oświęcim ufundował również nagrody dla pozostałych osób, które wzięły udział w konkursie, doceniając ich wkład pracy.

W ramach kampanii zachęcamy Państwa do wypełnienia deklaracji pasażera/ świadka.

https://forms.gle/4QLtL5Kqmm3diJBz8

Komentowanie jest wyłączone.