Kolędowanie z Seniorami

 

 

Pozostańmy jeszcze chwilę w Bożonarodzeniowym nastroju. Ciepłe, rodzinne spotkanie świąteczne z seniorami Dziennego Domu Pomocy w Oświęcimiu, powoli staje się tradycją. Z kolędami i pastorałkami przybył dziesięcioosobowy  zespół wokalno- instrumentalny ze Szkoły Podstawowej nr 4 i uczennica kl. 2a z naszej szkoły- Wiktoria Kania, która czas kolędowania, ubarwiła wesołą,  dziecięcą pastorałką „Świeć gwiazdeczko mała, świeć”.   Na twarzach seniorów widzieliśmy radość, uśmiech, wzruszenie, także dumę i satysfakcję z tego, że ich dzieło, tradycje udało się przekazać kolejnemu pokoleniu. Był to miły czas muzykowania i rozmów o świętach, tym co nas cieszy i martwi. Wszyscy życzyliśmy sobie zdrowia, aby móc się spotkać znowu za rok.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony