LAPBOOKI WYKONANE PRZEZ NASZE UCZENNICE UŚWIETNIŁY OBRADY KONFERENCJI DLA BIBLIOTEKARZY POWIATU OŚWIĘCIMSKIEGO „W POSZUKIWANIU LITERACKICH DROGOWSKAZÓW – CZYTELNICTWO DZIECI I MŁODZIEŻY”

 

19 listopada 2019 r. w Galerii Książki odbyła się konferencja dla bibliotekarzy powiatu oświęcimskiego, którą uświetniła wspaniała wystawa lapbooków wykonanych przez uczniów szkół miejskich nt. „Moja ulubiona książka”. Z naszej szkoły na wystawie zaprezentowane zostały trzy prace uczennic z klasy 3a : Leny Gosko dotycząca książki J.K. Rowling „Harry Potter i Komnata Tajemnic”, Olgi Szkuty o książce Joanny Papuzińskiej „Asiunia” oraz Julii Piotrowskiej, która polubiła książkę Anny Taraski „Kropka z błędem”.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w tworzenie prac, a efekt – lapbooki – wyglądały imponująco. Dziękujemy Bibliotece Pedagogicznej w Oświęcimiu za ciekawy pomysł na wyrażenie przez uczniów swoich pasji czytelniczych.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony