Rozstrzygnięcie konkursu NO PROMIL- NO PROBLEM w MIEŚCIE OŚWIĘCIM

W ramach kampanii społecznej NO PROMIL- NO PROBLEM uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach: plastyczno- technicznym, literackim i multimedialnym. Spośród prac nadesłanych ze wszystkich szkół podstawowych jury wyłoniło najlepsze.

Z naszej szkoły w kategorii plastyczno- technicznej (klasy I-III) I miejsce zajęła praca Natalii Tomala z klasy 2b, natomiast w tej samej kategorii Szymon Kwaczała zajął III miejsce. W kategorii literackiej Szymon Jacoszek z klasy 6a zajął I miejsce.

Były też wyróżnienia:

  1. Aleksander Gworek kl.2a
  2. Julia Kołodziejczyk kl. 1b
  3. Elena Kozłowska kl. 2a
  4. Milena Ledwoń kl. 2a
  5. Paulina Matusiak kl.5a
  6. Tomasz Stachura kl. 2a
  7. Martyna Strojek kl. 2b
  8. Adam Wybraniec kl. 6a

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony