• Brak komentarzy do wyświetlenia.

MIĘDZYPOKOLENIOWE WARSZTATY KARNAWAŁOWE

27 lutego wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunem, panią Eweliną Trybuś, uczestniczyli w MIĘDZYPOKOLENIOWYCH WARSZTATACH KARNAWAŁOWYCH zorganizowanych przez Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu. Zajęcia te były podzielone na dwie części: pierwsza cześć– kulinarna, natomiast druga– twórcza. W trakcie zajęć kulinarnych młodzież wraz z Seniorami przygotowali chrust z ciasta francuskiego, natomiast na drugiej części zajęć każdy uczestnik spotkania musiał wykonać tzw. „łapacz snów”. Wszyscy uczestnicy warsztatów byli zaangażowani w swoja pracę i chętnie wykonywali poszczególne zadania. Warto zaznaczyć, iż to kolejna współpraca naszej młodzieży z Seniorami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *