• Brak komentarzy do wyświetlenia.

Wolontariusze na Wielkim Charytatywnym Meczu Hokejowym

W niedzielę 17 listopada 2018r. na oświęcimskim lodowisku odbyła się super impreza sportowa, która przyciągnęła nie tylko sympatyków hokeja. Rozegrany został piąty charytatywny mecz hokeja, a całkowity dochód z meczu przeznaczony zostanie na leczenie pięciorga dzieci z powiatu.

Mecz zorganizowany tradycyjnie przez Małą Orkiestrę Wielkiej Pomocy pod hasłem „Piąty dla pięciu” zagrany był dla Nikolki, Kordiana, Łukasza, Miłosza i Wiktora. Rozgrywka toczyła się  pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich a drużyną MOWP. W organizację meczu zaangażowali się nasi wolontariusze, którzy rozgrzewając się atmosferą imprezy, dzielnie zbierali datki do puszek na ten szczytny cel.

Akcje wolontariatu uczą młodzież aktywności społecznej, zaangażowania, poświęcenia własnego czasu i energii oraz uwrażliwiają na potrzeby innych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *