• Brak komentarzy do wyświetlenia.

Międzypokoleniowe świętowanie 100 rocznicy NIEPODLEGŁEJ

7.11.2018 r. grupa uczniów z klasy 4 a i 5 a odwiedziła seniorów Dziennego Domu Pomocy w Oświęcimiu. Spotkanie miało szczególny charakter, ponieważ było poświęcone 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie wspólnie z seniorami przedstawili montaż słowno- muzyczny, później raczyli się biało-czerwonym deserem przygotowanym przez panie terapeutki z podopiecznymi, po czym przy akompaniamencie dwóch akordeonów i keyboardu śpiewali najpopularniejsze pieśni patriotyczne. Spotkaniu towarzyszyła miła i  serdeczna atmosfera, nie zabrakło łez wzruszenia, ale dominował uśmiech. Zaproszenie na uroczystość przyjął prezydent naszego miasta Pan Janusz Chwierut, który w ciepłych słowach podziękował seniorom i zaprosił do udziału w uroczystościach miejskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *