Jakub Krzemyk laureatem konkursu fotograficznego

Uczeń klasy 7a, Jakub Krzemyk, zajął pierwsze miejsce w Ogólnopolskim  Konkursie  Fotograficznym „Moje miejsce na ziemi” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.

Dnia 14 grudnia podczas Targów Edukacyjnych w obecności władz powiatu i miasta, dyrektorów szkół oraz licznie zgromadzonej młodzieży szkół gimnazjalnych odebrał dyplom i nagrodę rzeczową.
Powody do zadowolenia mieli również Wojtek Domżał z klasy 2a i Cyprian Klaczak z klasy 7a- ich prace wyeksponowano na wystawie najlepszych fotografii konkursu.

Sukces naszych uczniów jest  tym większy, że  brali w nim udział miłośnicy fotografowania z całego kraju w wieku 13 do 19 lat.

Nagrodzone zdjęcia zostały wykonane podczas jesiennego pleneru kółka fotograficznego naszej szkoły.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!