• Brak komentarzy do wyświetlenia.

„Palenie jest słabe” w zdrowej rywalizacji!

Nasza szkoła przyłączyła się do kampanii „Planie jest słabe”, organizowanej przez Stowarzyszenie MANKO oraz Ministerstwo Zdrowia. Jednym z elementów kampanii jest konkurs przeznaczony dla gimnazjalistów. Abyście mogli wziąć w nim udział, wystarczy zebrać zespół (3-5. osobowy), w którego skład wejdą uczniowie szkoły, a następnie pod opieką pedagoga nagrać film lub zrobić zdjęcie, nawiązujące do tematu akcji. Liczba zespołów z każdej szkoły, biorącej udział w projekcie jest nieograniczona, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału i rywalizacji zarówno na poziomie waszej szkoły jak i na poziomie ogólnopolskim!

Nadesłane prace zostaną podzielone na dwie kategorie ze względu na sposób ich realizacji: projekt filmowy oraz fotografia. Wszystkie prace konkursowe będą umieszczane przez uczestników na profilu Facebook całej akcji za pomocą specjalnej aplikacji (facebook.com/paleniejestslabe). Twórcy najlepszych i najpopularniejszych prac w obu kategoriach wygrają atrakcyjne nagrody. Informacje o tym jak możecie zgłosić swój zespół znajdziecie w sekretariacie swojej szkoły oraz na stronie www.paleniejestslabe.pl.

Możecie również aktywnie przyczynić się do zwycięstwa ekipy z Waszej szkoły głosując na ich prace konkursowe udostępnione na profilu społecznościowym. Obok kapituły konkursowej, która wybierze najlepszą pracę obrazującą temat, nagrody powędrują również do zespołów, których projekty zdobędą największą popularność wśród użytkowników Facebooka.

Poza konkursem w ramach kampanii nasza szkoła brała udział w spotkaniu edukacyjnym przeznaczonym dla pedagogów i uczniów, które odbyło się w Krakowie. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Kampanię „Palenie jest słabe” wspierają Ambasadorzy – gwiazdy muzyki, sportu.

  • Natalia Lesz, aktorka i wokalistka;
  • Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka i prezenterka
  • Rafał Brzozowski, wokalista;
  • Piotr Kuleta, kajakarz, olimpijczyk 2012;
  • Tomasz Szczepanik, wokalista i kompozytor zespołu PECTUS;
  • Filip Wolański, zawodnik MMA

Zachęcamy do oglądnięcia spotu z ich udziałem!

www.youtube.com/watch?v=-v63ZgzE3AY

A oto link do spotu przygotowanego przez naszych uczniów: MG4- Dlaczego palenie jest słabe

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Zdrowia.

Więcej informacji na temat kampanii na www.paleniejestslabe.pl oraz na www.facebook.com/paleniejestslabe.

palenie3

Komentowanie jest wyłączone.