Zapraszamy na Piknik Wiosenny!!

Wszystkich uczniów, Rodziców, przyjaciół, sympatyków szkoły oraz mieszkańców osiedla Zasole zapraszamy dnia 30.05.2015r. w godz. 11.00- 13.00 na coroczny Piknik Wiosenny. Szykujemy w tym dniu szereg atrakcji dla każdego 🙂

PROGRAM PIKNIKU

Godz. 11.00

• Przywitanie gości. Przedstawienie programu pikniku
  • Wręczenie nagród dla uczniów SP5 konkursu plastycznego „Zabytki Oświęcimia”

11.00- 12.00– Pokaz sprzętu policyjnego.
11.00- 13.00:

• Strzelanie do celu
  • „Ciekawe nakrycia głowy” z wypożyczalni strojów „Fiona” z możliwością zrobienia artystycznego zdjęcia

Około godz. 11.05– Występ szkolnych wolontariuszy.

Około godz. 11.15

• „Zryw wolnych serc”- akcja z zakresu profilaktyki uzależnień
  • Zawody strongmanów

Około godz. 11.30– Pokazy taneczne zespołu „Astra” pod kierunkiem p. W. Kowalczyk.

Około godz. 12.00– Bieg patrolowy.

Około godz. 12.30– Konkurs wiedzy o naszym mieście, wspólne rysowanie panoramy naszego miasta.

W czasie trwania pikniku prezentacja ceramiki artysty– plastyka Zdzisława Wójcika.

Dodatkowo będzie można zrobić sobie artystyczne makijaże 🙂

W czasie trwania pikniku będzie możliwość skosztowania pieczonych kiełbasek, wypieków cukierniczych, smacznych sałatek.