• Brak komentarzy do wyświetlenia.

Nasi uczniowie odwiedzają Galerię Książki

Uczniowie wzięli udział w dwóch spotkaniach z autorami książek w Galerii Książki. 4 czerwca odbyło się spotkanie z Michałem Zawadką – mówcą, trenerem osobistym młodzieży, autorem książek z tej dziedziny. Spotkanie skierowane było do uczniów klasy 7. Michał Zawadka w niezwykły, prowokujący sposób zmuszał słuchaczy do refleksji nad motywami wyborów życiowych, nad samooceną, nad motywacją do osiągania sukcesów. Uczył młodych ludzi szukania własnej drogi życiowej. Trzy godziny z trenerem minęły jak z bicza strzelił.

6 czerwca uczennice z klasy 6b zainteresowane literaturą wzięły udział w kolejnym spotkaniu z pisarzem książek dla dzieci i młodzieży – Marcinem Koziołem, autorem serii książek „Detektywi na kółkach”. Jedna z nich „Skrzynia Władcy Piorunów” znalazła się w lekturze szkolnej. Książki Marcina Kozioła to interesująca lektura dla dzieci i młodzieży. Wartka akcja, mnogość szyfrów i zagadek, fabuła poparta realiami i faktami naukowymi, dużo ciekawostek – to idealna pożywka dla żądnych wiedzy umysłów młodych ludzi. Autor napisał też kilka wspaniałych książek dla młodszych czytelników, przemycając w nich, podane w prosty sposób, całkiem skomplikowane treści.

Pięć tytułów można wypożyczyć w naszej bibliotece.

Dzięki ofercie Galerii Książki młodzi ludzie mają okazję uczestniczyć w bardzo interesujących wydarzeniach.

 

Komentowanie jest wyłączone.