Dzień Pluszowego Misia w klasie 2a

Tegoroczny Dzień Pluszowego Misia w klasie 2a był pełen radości i niespodzianek. Uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione (lub największe jakie mieli) pluszaki. Na lekcji wychowania fizycznego misie dzielnie ćwiczyły z dziećmi. Na kolejnej lekcji czekała na wszystkich niespodzianka. Klasę odwiedziła mama jednego z uczniów, która w bardzo interesujący sposób opowiedziała o swoich zainteresowaniach. Pani Karolina na szydełku wyczarowuje prawdziwe arcydzieła. Każdy mógł zobaczyć piękne zabawki (niektóre z ruchomymi elementami!) i pobawić się nimi. Dzieci mogły też sprawdzić, jakie są w dotyku różne rodzaje włóczek. Okazało się, że pani Karolina miała dla wszystkich prezenty – każdy dostał zrobionego na szydełku misia! A ponieważ za oknem prawdziwa jesień i misiom mogłoby być zimno, trzeba było własnoręcznie zrobić im szaliki. Szydełka i włóczki poszły w ruch i ze szkoły każdy miś wyszedł w szaliku. Dużym misiom chyba też się podobał się taki dzień w szkole.