UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD KONKURS w ramach XIV edycji kampanii NO PROMIL NO PROBLEM

Z przyjemnością informujemy, że w czwartek 16 grudnia 2021 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie nopromilowym na terenie Miasta Oświęcim.

Wśród nagrodzonych nie zabrakło uczniów z naszej szkoły.

W kategorii wiekowej klas I- III

I miejsce zajął Filip Paszkowski z klasy IIa (praca plastyczna), II miejsceLena Kozub z klasy IIb (praca plastyczna), I miejsce Szymon Brombosz z klasy 2a (praca literacka).

W kategorii wiekowej klas IV- VI

I miejsce Aleksander Gworek z klasy IVa (praca multimedialna)

W kategorii wiekowej klas VII- VIII

I miejsce Paulina Matusiak (praca multimedialna)

W konkursie rodzinnym

III miejsce Rodzina Eleny Kozłowskiej– uczennicy z klasy IVa

W konkursie szkolnym

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zofii Kossak w Oświęcimiu ?

Uczniowie zebrali 1782 „Deklaracje odpowiedzialnego pasażera/ świadka”.

Pozostałym uczestnikom, za udział w konkursie przekazano drobne upominki.

Cenne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Oświęcim bardzo przypadły uczniom do gustu. Szkoła za zwycięstwo w konkursie szkolnym otrzymała 1000 zł; pieniądze zostały przeznaczone na zakup gier i pomocy do zajęć integracyjnych dla uczniów.

Dzięki realizacji kampanii społecznej NO PROMIL NO PROBLEM  wierzymy, że przyczyniamy się do ratowania ludzi przed śmiercią, kalectwem i więzieniem.