Lubimy pomagać- informacja o akcjach charytatywnych

W ostatnim czasie nasza szkoła uczestniczyła w trzech rożnych zbiórkach.

Pierwsza z nich to zbiórka na leczenie i rehabilitację Wiktorii Lachendro. Na ten cel społeczności szkolnej udało się zebrać w sumie  2 736zł 80gr. Całą  kwotę przekazano na konto Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy z dopiskiem dla Wiktorii Lachendro.

Wiktoria wraz z rodzicami serdecznie dziękują za okazaną pomoc i wsparcie.

Kolejna udana akcja to „Zbiórka dla Burka”. Uczniowie wraz z rodzicami oraz pracownicy szkoły 7.12.2021r. przekazali karmy, środki czystości oraz inne artykuły na rzecz schroniska dla zwierząt w Oświęcimiu.

W dalszym ciągu trwa również zbiórka chemii i produktów kosmetycznych dla podopiecznych Domu Dziecka w Oświęcimiu, której pomysłodawczynią była  nasza uczennica Elena Kozłowska z klasy 4a.

To, że te akcje przynoszą tak niesamowite efekty, to zasługa wielkich serc darczyńców!