Wybory samorządu uczniowskiego

Dnia 13 września 2021r. odbyły się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Czwórka kandydatów zaprezentowała swój program w trakcie kampanii wyborczej. Ze względu na coraz większą liczbę dzieci młodszych, postanowiliśmy, aby utworzyć dwie grupy wiekowe Samorządu Uczniowskiego (klasy młodsze, klasy starsze). Po rzetelnym przeliczeniu głosów, dnia 13 września 2021, funkcję przewodniczącej SU klas 1-3 objęła uczennica Joanna W. (Va), natomiast przewodniczącą SU dla klas 4-8 została uczennica klasy 7a, Magdalena K.

Swój debiut w wyborach do Samorządu Uczniowskiego zaliczyli nasi pierwszoklasiści, którzy bardzo emocjonalnie przeżyli udział w pierwszym swoim życiu głosowaniu.

Serdecznie gratulujemy naszym nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego.

Opiekun SU

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony