Do widzenia, szkoło!

Drodzy Uczniowie, Rodzice!

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbywa się tym razem w nietypowy sposób. Nie ma dziś uroczystej akademii, wierszy, tańców i piosenek. Zamiast nich – kilka naszych refleksji związanych z nauką na odległość i utrwalonych przez aparat fotograficzny chwil z jakże pięknych, szkolnych czasów przed pandemią.

Gratulujemy Wam wyników w nauce uzyskanych w tym wyjątkowym roku – pełnym nieoczekiwanych sytuacji i nowych wyzwań.

Kochani Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice i Pracownicy szkoły!
Był to szczególny rok szkolny. Ale możemy być dumni, że poradziliśmy sobie najlepiej, jak mogliśmy z sytuacją, na którą nikt z nas nie był przygotowany!
Nauczanie zdalne dały nam trudną lekcję do zrealizowana, ale wychodzimy z niej silniejsi i mądrzejsi.
Za wysiłek, dodatkowe obowiązki do zrealizowania, cierpliwość, wyrozumiałość przez cały okres zdalnej edukacji dla siebie nawzajem serdecznie Wszystkim dziękuję!

Lekcje online i zdalne nauczanie to nasze wspólne, nowe doświadczenie.
Teraz czas na upragnione wakacje offline 🙂
Życzymy Wam, by były to miesiące wytchnienia i nabrania sił.

Do zobaczenia we wrześniu!

Iwona Kolasa