Obchody roku papieża Jana Pawła II w naszej szkole

Rok 2020 został ogłoszony Rokiem Św. Jana Pawła II. Nauczyciele i uczniowie mieli wiele pomysłów na uczczenie naszego rodaka, niestety plany trzeba było zweryfikować w związku z pandemią. I tak, zamiast zebrać się w sali gimnastycznej, spotkaliśmy się na łączach internetowych.  Nasze spotkanie zaczęło się od krótkiego filmu przedstawiającego sylwetkę papieża, następnie  zalogowani nauczyciele i uczniowie  stworzyli wspaniały chór i zaśpiewali dwie zwrotki ulubionej   pieśni Św. Jana Pawła II „Barka”.
W tym niezwykłym  i dosyć trudnym dla nas  przedsięwzięciu wzięło udział 21  nauczycieli i 54 uczniów z klas: piątej, szóstej i siódmej. Uczciliśmy pieśnią setną rocznicę urodzin Papieża Polaka. Niewątpliwie było to nowe doświadczenie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony