Bal karnawałowy
Dzień 16.02 był dla młodszych uczniów naszej szkoły pełen atrakcji. Oprócz Tłustego Czwartku odbył się bal karnawały, na którym nie zabrakło świetnej zabawy z animatorkami. Poza pysznymi pączkami uczniowie mogli skosztować także watę cukrową. Nie zabrało również ciekawych i kolorowych strojów. Zobaczcie sami jak wyglądał nasz bal. https://drive.google.com/file/d/1XOyADLzpmgLktV1v9EI0bIiT3lmM7hew/view?usp=sharing
