„Ze średniowieczem za pan brat”
W dniu 4. kwietnia, podczas lekcji historii, uczniowie z V a i V b wzięli udział w klasowych turniejach średniowiecznych. Dzieci zostały podzielone na cztery grupy: rycerzy, duchownych, mieszczan i chłopów. Pojedynek rozpoczął się od przedstawienia wszystkich grup, wymienienia codziennych zajęć, praw i obowiązków oraz zaprezentowania strojów charakterystycznych dla każdego…
