Przedstawiamy fotorelację z Pikniku z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole. Szczególne podziękowania za organizację pikniku składamy naszej nieocenionej Radzie Rodziców Sponsorzy i darczyńcy: Synthos, Fabryka Maszyn i Urządzeń „OMAG”, Miasto Oświęcim, Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Straż Pożarna, Komenda Powiatowa…
