Dzień Kropki

15 września obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie klas I-III uczcili ten dzień biorąc udział w kreatywnych zajęciach i zabawach, które pomagają odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i zaprezentować je. Wśród aktywności znalazły się zabawy ruchowe, wykonywanie prac twórczych – plastycznych techniką kropkowania, układanie zdań z kropką i wiele innych. Buźki dzieci pokryły się kolorowymi piegami. Do obchodów dołączyła też biblioteka szkolna. Pierwszoklasiści mogli ozdobić mądrą sowę kropkami. Uczniowie klas drugich wzięli udział w konkursie plastycznym. Natomiast klasy trzecie walczyły w teleturniejach klasowych „Jestem w kropce”.

To był udany i mocno integrujący uczniów dzień.