Czas egzaminów…

Gdy nasi trzecioklasiści zmagali się z egzaminami gimnazjalnymi, na najmłodszych czekało sporo atrakcji. W trakcie egzaminów zorganizowane zostały zajęcia opiekuńcze, w czasie których każdego dnia działo się coś innego.

W środę 10 kwietnia, klasy 1-2 wybrały się do Biblioteki Miejskiej w Oświęcimiu.
Z kolei 11 kwietnia uczestniczyliśmy w spotkaniu z pisarką książek dla dzieci – Panią Barbarą Wicher, zorganizowanym przez Dom Kultury na Zasolu. W trakcie tego spotkania, pisarka zapoznała dzieci ze swoją twórczością oraz przeprowadziła krótkie warsztaty teatralne z udziałem naszych uczniów. Po skończonych zajęciach, można było zakupić pamiątkową książkę
z autografem i dedykacją pisarki.

Natomiast 12 kwietnia wyjechaliśmy na warsztaty kulinarne do Pizzerii Da Grasso w Oświęcimiu. Każdy uczestnik warsztatów zrobił swoją własną pizzę, która została upieczona i skonsumowana na miejscu. Po zajęciach dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puzzle.

WIZYTA W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W OŚWIĘCIMIU

SPOTKANIE Z PISARKĄ KSIĄŻEK DLA DZIECI

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony