WYCIECZKA MIKOŁAJKOWA KLAS I – II

Dnia 10 grudnia klasy młodsze wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę mikołajkową do Wielkiej Fabryki Elfów w Katowicach. Na początku naszej przygody zostaliśmy powitani przez Elfa Ważniaka, który w trakcie krótkiego przedstawienia poinformował nas, że zepsuła się maszyna do produkcji zabawek oraz że zabawka – Generał Tytus jest niekompletna. Aby dokończyć zabawki dzieci wyruszyły w podróż po Wielkiej Fabryce Elfów. Uczniowie zostali podzieleni  na 3 mniejsze grupki, a na czele każdej z nich stał Elf Przewodnik. Na dzieci czekało 10 punktów z atrakcjami zarówno edukacyjnymi, interaktywnymi jak i takimi, które spożytkowały dziecięcą energię. Nie obyło się też bez wielu  świątecznych atrakcji, takich jak pisanie listów, czy wizyta u Świętego Mikołaja, w trakcie której, każde dziecko otrzymało Dyplom Pomocnika Elfa i symboliczny gadżet z Fabryki. Cała zabawa trwała prawie 3 godziny.

Wycieczka była wspaniała i na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony