25. OGÓLNOPOLSKA NAGRODA LITERACKA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ IM. Ł. GÓRNICKIEGO W OŚWIĘCIMIU

W tym roku nasza szkoła ma przyjemność uczestniczyć w projekcie organizowanym przez Galerię Książki w Oświęcimiu związanym z nagradzaniem polskich autorów książek dla dzieci publikowanych po raz pierwszy. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość przeczytania wszystkich książek konkursowych oraz wzięcia  udziału w głosowaniu na Nagrodę Czytelników w ramach 25. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. Czytelnicy z klasy 5a od kilku miesięcy czytają książki z oferty konkursowej i wybierają swoich faworytów.

Więcej informacji o projekcie i konkursie można znaleźć na stronie internetowej Galerii Książki w Oświęcimiu http://mbp-oswiecim.pl/oferta/nagroda-literacka/

Projekt 25. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.