Zapraszamy do włączenia się w akcję „Wyślij pączka do Afryki”

ZAPROSZENIE

Społeczność Miejskiego Gimnazjum nr 4 im. Zofii Kossak w Oświęcimiu serdecznie zaprasza do włączenia się w akcję „Wyślij pączka do Afryki” która odbędzie się w naszej szkole w dniu 23. 02. 2017 w godz. 8.00 – 18.00.

Kupując w naszej szkole Afrykańskiego Pączka wesprzecie Państwo finansowo charytatywne, edukacyjne i religijne projekty polskich zakonników z Republiki Środkowoafrykańskiej i Czadu.

TYLKO U NAS PYSZNE PĄCZKI, OD KTÓRYCH ZAMIAST BRZUCHA ROŚNIE SERCE

Akcja polega na sprzedaży pączków pozyskanych od darczyńców (cukiernia Awa, Malik, sklep Delicje oraz rodzice i uczniowie naszej szkoły). Nasze gimnazjum dołączyło do niej już po raz czwarty. Zebrane pieniądze zostaną w stu procentach wpłacone na konto Fundacji Kapucyni i Misje. Fundusze uzbierane podczas tego przedsięwzięcia zostaną przeznaczone na kilka projektów prowadzonych przez polskich kapucynów w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie. Przede wszystkim będzie to dożywianie dzieci w szkołach w Republice Środkowoafrykańskiej i budowa studni w Czadzie.