Sukces naszego ucznia w Konkursie Recytatorskiego Młodzieży Gimnazjalnej
28 maja 2014r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Oświęcimiu odbyły się eliminacje XV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Młodzieży Gimnazjalnej pod hasłem „W TROSCE O SŁOWO PIĘKNE I PRAWDZIWE ”. Tomasz Janeczko, uczeń kl. 3b, który zaprezentował fragment „Moralitetu” Czesława Miłosza i „Imperium” Ryszarda Kapuścińskiego. Tomek zajął II miejsce i zakwalifikował się…







