Sukces w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Młodzieży Gimnazjalnej
W dniu 12 czerwca 2014r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Trzebini odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Młodzieży Gimnazjalnej. W gronie 25 uczestników tego etapu znalazł się uczeń kl. III naszej szkoły, Tomasz Janeczko, który recytował fragment prozy R. Kapuścińskiego i poezję Cz. Miłosza.






