Spotkanie z dietetykiem

W trakcie Roku Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia nauczyciele podejmują wiele starań, inicjatyw, by zachęcić młodzież do zdrowego trybu życia i korzystania z dostępnych w naszej szkole i mieście form aktywności.
Tym razem pani dietetyk z Naturhouse radziła gimnazjalistom jak zostać zdrowym stulatkiem. Podczas wykładu podkreślała, jak ogromny wpływ mają codzienne wybory odpowiedniej diety  i codzienna aktywność fizyczna dla zachowania zdrowia i rozwoju organizmu. Poruszyła również problem bulimii i anoreksji.  Zachęcała do skorzystania z oferty bezpłatnych konsultacji ze specjalistami Naturhouse uczniów i członków ich rodzin, którzy chcieliby się poradzić i dokonać zmian w swoich nawykach żywieniowych.

WP_20140605_001