apel podsumowujący konkursy

Dnia 23 października 2019 odbył się apel podsumowujący dwa konkursy:

  1. Z okazji obchodów  IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.
  2. Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych.

Wśród uczniów zostały przeprowadzone eliminacje wyłaniające 20 najlepszych znawców Tabliczki Mnożenia.  W dalszych zmaganiach uczniowie walczyli o tytuł  SZKOLNEGO  MISTRZA tabliczki mnożenia. Został nim Adam Wybraniec uczeń VI a.

W młodszej grupie MISTRZAMI zostali: Maja Kempka uczennica IIb oraz Hubert Sudia uczeń klasy IIa.

W ramach obchodów IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia najmłodsi uczniowie mieli okazję sprawdzić się w matematycznych zmaganiach. Pod opieką swoich starszych kolegów rozwiązywali zagadki, quizy, wymagające znajomości tabliczki mnożenia.

Starsi mogli sprawdzić się rozwiązując łamigłówki konkursowe „Ekspert Tabliczki Mnożenia”. Nagrodą był voucher  „bon na 5 z matematyki.

Na koniec wszyscy dostali zakładki z tabliczką mnożenia z życzeniami sukcesów matematycznych.

Jak co roku obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych.

Uczniowie zmagali się w konkursie wiedzy o języku angielskim, a także w konkursie plastycznym, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Laureatami konkursu wiedzy o języku wśród uczniów z klas V-VII zostali : Vanessa Sosnowska (5a), Jakub Osuch (6a) i Kalina Kozera (7a).
W konkursie plastycznym zwyciężyli: I m-ce Julia Byrska (2b) i Kacper Szymański (1a), II m-ce Natalia Tomala (2b)
i Antonina Mirocha (1a), III m-ce zajęli Hubert Sudia (2a) i Aleksander Gworek (2a). Wyróżnienie za pracę plastyczną otrzymali Anna Gajek (5a) i Adam Wybraniec (6a).

Wszystkim nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY i życzymy sukcesów.

Marzena Mrzygłód
Ewelina Wybraniec
Ewelina Trybuś
Alicja Kaczmarczyk

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony