Obchodów VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia ciąg dalszy :-)

Podczas kolejnych dwóch dni najmłodsi uczniowie rozwiązywali zagadki i rebusy matematyczne związane z tabliczką mnożenia. Zanim jednak mogli przystąpić do pracy, najpierw musieli znaleźć miejsca, w których przygotowane były zadania do wylosowania.

Nadszedł piątek. Wśród naszych najmłodszych uczniów wybrano grupę ekspertów, którzy otrzymali certyfikat eksperta tabliczki mnożenia.

MŁODSI SPRAWDZAJĄ, CZY STARSI TABLICZKĘ MNOŻENIA ZNAJĄ

Wreszcie eksperci mogli rozpocząć egzaminowanie klas starszych. Pod opieka pani Marzeny udali się do klas VIII SP i III gimnazjum.

Po zebraniu wszystkich „teścików” młodzi eksperci przystąpili do poprawy prac.

Po żmudnej i ciężkiej pracy okazało się, że trzeba przeprowadzić dogrywkę. W trakcie zmagań 9 starszaków nasi eksperci pilnowali, aby praca była samodzielna.

Nasi profesorowie wytypowali trzech zwycięzców VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Wreszcie poniedziałek, czyli podsumowanie tygodniowych zmagań matematycznych i rozdanie nagród.

Pani Marzena wraz z panią Dyrektor rozpoczęły od nagrodzenia ekipy ekspertów

z klasy II: Joanny Wybraniec, Nadii Kossowskiej, Bartosza Królikowskiego,

z klasy IV: Martyny Lach, Leny Bratek, Wiktorii Bryg,

z klasy V: Adama Wybrańca, Amelia Pernal, Zuzanna Batko