• Brak komentarzy do wyświetlenia.

Wolontariusze uczestniczyli w MIĘDZYPOKOLENIOWYCH WARSZTATACH „MORSKIE OPOWIEŚCI”

23 maja 2018 roku wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunami panią Eweliną Trybuś i panią Danuta Mitoraj uczestniczyli w MIĘDZYPOKOLENIOWYCH WARSZTATACH „MORSKIE OPOWIEŚCI” zorganizowanych przez Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu. Uczniowie wraz z Seniorami mieli do wykonania dwie prace plastyczne o tematyce morskiej. Pierwszą pracą było wykonanie kolażu ryby morskiej i nadanie jej oryginalnego imienia. Kolejnym zadaniem było wykonanie słoiczka na morskie skarby. Wszyscy uczestnicy warsztatów byli zaangażowani w swoja pracę i chętnie wykonywali poszczególne zadania. Warto zaznaczyć, iż to kolejna współpraca naszej młodzieży z Seniorami. Mieliśmy już przyjemność dwukrotnie pomagać przy organizacji Balu Seniora (w październiku i lutym), oraz współpracowaliśmy z DDP na II Targach Seniora w OCK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *