Finał akcji „Wyślij pączka do Afryki”

W piątek tuż przed feriami odbył się WIELKI FINAŁ AFRYKANSKIEGO PĄCZKOWANIA. Wśród zaproszonych gości znaleźli się nasi pączkowi sponsorzy, którym przyznaliśmy następujące tytuły:

  • Pani Anna Mikołajczyk– właścicielka piekarni AWA, z której dostaliśmy 200 pączków otrzymała tytuł DIAMENTOWEGO PĄCZKOWEGO SPONSORA
  • Tytuł ZŁOTEGO PACZKOWEGO SPONSORA za przekazanie 80 pączków otrzymała piekarnia MALIK, niestety właścicielka firmy nie mogą przybyć na nasze zaproszenie
  • SREBRNYM PĄCZKOWYM SPONSOREM została firma MAJA, której sklep znajduje się na Zasolu, niestety właściciel także nie mógł przybyć na finał imprezy
  • BRĄZOWYM PĄCZKOWYM SPONSOREM został pan Stefan Janusik- właściciel sklepu Delicja, który także zasilił nasze pączkowe konto

Po uroczystej dekoracji naszych pączkowych sponsorów rozpoczęło się przeliczenie zebranych funduszy, padł rekord w porównaniu z ubiegłoroczną akcją, tym razem zebraliśmy  1521,40 zł 🙂

 

Podczas finału pączkowania wszyscy ci, którzy znaleźli się na liście pączkowych kredytobiorców musieli z nawiązką spłacić swoje długi, dlatego mieliśmy okazje pośmiać się nieco ze skaczącej pani Mrzygłód, „tańczącej” pani Szewczyk, buntującej się pani Grzybek, podskakujących, czołgających się lub „pompkujących” uczniów.

Temperatura na sali gimnastycznej stawała się niemalże afrykańska, więc za zgodą pani DYREKTOR zabawa przeniosła się na boisko szkolne. W ten dzień na dworze panowała przepiękna zimowa pogoda więc ostatnim aktem WIELKIEGO FINAŁU AKCJI AFRYKAŃSKIEGO PĄCZKA było lepienie bałwanów w wersji afrykańskiej. Oprócz bałwanów pojawiły się inne śniegowe figurki na przykład japoński kot gościnności czyli maneki-neko, który przeniesiony przed wejście zaprasza do NASZEJ SZKOŁY 🙂  i do obejrzenia galerii zdjęć z AFRYKAŃSKIEGO PĄCZKA

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony