W noworocznym nastroju

Świąteczny nastrój po raz kolejny zapanował w naszej szkole. W czwartek 25 stycznia pożegnaliśmy okres bożonarodzeniowy i uczciliśmy Dzień Babci i Dziadka, organizując  noworoczne spotkanie. Pierwszoklasiści odważnie i bez najmniejszej tremy odegrali na scenie dwanaście miesięcy. Za swoje recytatorskie i wokalne popisy otrzymali wielkie brawa.

Noworoczne spotkanie było także okazją do wystawienia oryginalnych jasełek. Tym razem aktorzy ze Szkolnego Koła Teatralnego wspólnie z nauczycielami zaprezentowali  widowisko „Jeden zero dla nieba”. Widzowie z zainteresowaniem śledzili podstępy diabłów chcących przeszkodzić w narodzeniu Jezusa i wysiłki aniołów próbujących ocalić ludzi. Ostatecznie zatriumfowało niebo.              Występom Koła Teatralnego towarzyszył śpiew chóru czwartoklasistek przy akompaniamencie gitar.

Na zakończenie spotkania w podziękowaniu za bezgraniczną miłość i serce pierwszoklasiści  zaprosili swoje Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek.