Zapisy do klas: I, IV i VII na rok szkolny 2018/2019

do klasy IV

oraz do klasy VII

PRZYJĘCIE DO KLASY I

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu do klasy pierwszej na podstawie zgłoszenia rodziców.
Zgłoszenia można już odbierać w sekretariacie lub pobrać ze strony i po uzupełnieniu danych złożyć w sekretariacie.
POBIERZ: wniosek-o-przyjęcie-do-SP 7

Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły mogą być przyjęte do klasy pierwszej  po złożeniu przez rodziców wniosku oraz po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, o ile szkoła będzie dysponowała wolnymi miejscami.

POBIERZ: Wniosek Zgłoszenia do Szkoły Podstawowej

Dokumenty można składać w sekretariacie szkoły.
Przy zapisie należy przedstawić do wglądu:
dowód osobisty rodzica/opiekuna prawnego dokonującego zapisu oraz odpis aktu urodzenia dziecka.

PRZYJĘCIE DO KLASY IV LUB VII

W tym roku szkolnym odbywać się będą także zapisy do klasy IV i VII szkoły podstawowej. Zapisu należy dokonać w terminie 26 luty- 28 marca 2018r. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń!

POBIERZ: DEKLARACJA PRZYJĘCIA DO UCZNIA DO KLASY IV, VII dla uczniów wyrażający chęć kontynuowania nauki w roku szkolnym 2018/2019 w klasie IV lub VII Szkoły Podstawowej Nr 7 w Oświęcimiu.
Deklarację można złożyć w sekretariacie szkoły.

Zobacz: Zarządzenie Prezydenta Miasta Oświęcim w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego do szkół podstawowych na rok szkolny 2018/ 2019

Zobacz: Zarządzenie Prezydenta Miasta Oświęcim w sprawie terminu składania wniosków na rok szkolny 2018/2019 o przyjęcie do klas IV i VII szkół podstawowych powstałych z przekształcenia gimnazjów