Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

05.12.2016 r. obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W naszej szkole również postanowiliśmy uczcić to święto i zorganizowaliśmy Galę Wolontariatu, podczas której zostały wręczone dyplomy dla wszystkich aktywnie działających wolontariuszy. Statuetki dla najlepszych zdobyły: Marta Bogdańska, Klaudia Kozioł i Katarzyna Krasuska. Podczas tej niezwykłej uroczystości wolontariusze zaprezentowali swoje działania podczas przedstawienia „W ogrodzie miłosierdzia”, które podsumowywało całoroczny projekt zrealizowany przez naszych społeczników, zawierający jedenaście akcji na rzecz potrzebujących. Przedstawiony został również krótki film „Wolontariat w pigułce”, dzięki któremu społeczność szkolna mogła zobaczyć wszystkie dotychczasowe przedsięwzięcia, w które od września tego roku zaangażowali się wolontariusze naszego gimnazjum

Bookmark the permalink.

Comments are closed.