W ostatnim czasie w szkole odbył się konkurs zorganizowany przez Stowarzyszenie Pozytywni, którego celem było rozwijanie kreatywności oraz zainteresowań wśród dzieci i młodzieży pt. “Moje pozytywne hobby”. W konkursie wzięło udział wielu uczestników, którzy zaprezentowali wysoki poziom oraz duże zaangażowanie. Jury miało trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe i pomysłowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się:
- Kornelia Kos z klasy 7b,
- Elena Kozłowska z klasy 8a.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności osobom wyróżnionym. Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania pasji oraz zaprezentowania swoich umiejętności.

