NASZE AKCJE: ODDAJ STARY TELEFON ŚWIĘTEMU MIKOŁAJOWI

teleZbiórka telefonów odbyła się od 20 października do 1 grudnia 2014r.. Przygotowaliśmy plakaty, ulotki dla uczniów i rodziców oraz pojemnik na telefony. Następnie udaliśmy się z nimi do pobliskiej szkoły podstawowej oraz szkół ponadgimnazjalnych z naszej okolicy. Dołączyli do nas: Szkoła Podstawowa nr 5, Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych oraz Powiatowy Zespół nr 5 Szkół Budowlanych. Udało nam się zebrać 94 zużyte telefony. Po zapakowaniu zużytego sprzętu poinformowaliśmy fundację o zakończeniu zbiórki. Zgromadzony sprzęt oddany został firmie recyklingowej Biosystem Elektrorecykling, która w zamian przekazała pieniądze. Dzięki tym środkom Fundacja Świętego Mikołaja pomoże uczniom zdolnym z ubogich rodzin.