NASZE AKCJE: PODUSZKA DLA MALUSZKA

Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca po raz czwarty zorganizowała akcję „Poduszka dla maluszka”, do której przyłączyła się także nasza szkoła. Przeprowadziliśmy zbiórkę pieniężną na prezenty mikołajkowe dla dzieci ze Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu i Kliniki Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.  Podczas wywiadówek zbiórkę wsparli również rodzice naszych uczniów. Zakończenie akcji nastąpiło 21 listopada. Tego dnia sprzedawaliśmy pyszne ciasteczka z wróżbą z okazji zbliżających się Andrzejek. Dochód z ich sprzedaży został przeznaczony na cel akcji. Podczas kwesty na terenie naszej placówki zebraliśmy 188,44 zł. Uczestniczyliśmy także w konferencji podsumowującej akcję fundacji SCCS z Zabrza „Poduszka dla maluszka.