Nasi wolontariusze pomagali w Wielkim Charytatywnym Jarmarku

Kolejny raz nasi wolontariusze brali udział w Wielkim Charytatywnym Jarmarku organizowanym przez jedyną w swoim rodzaju oświęcimską fundację Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy.

Podczas tego niezwykłego przedsięwzięcia uzbierano 16.888 zł dla Bartusia Smolarka. To absolutny rekord!!!

Od samego rana przygotowywaliśmy wystawę pięknych bombek wykonanych przez przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z powiatu oświęcimskiego w ramach konkursu Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa. Udzielaliśmy także informacji w punkcie informacyjnym, kwestowaliśmy przy wejściu do OCK.

Ewa Zguda- uczennica naszej szkoły- sprawowała opiekę nad młodszymi wolontariuszkami, a Emilka Adamczyk pomagała w warsztatach rękodzieła artystycznego. Jak zwykle wsparli nasi absolwenci, czyli Weronika Maiczek, Angelika Żurek, Natalia Irzyk, Gustaw Dłużak i Krzysiek Copija.

Brawa dla wszystkich, a w szczególności dla najwytrwalszych, czyli Emilki Adamczyk, Klaudii Kozioł i Mateusza Ostrowskiego.