VIII PIKNIK RODZINNY

Nasza szkoła po raz kolejny zorganizowała   Piknik Rodzinny. Mogliśmy cieszyć się wieloma atrakcjami…

•   pokazem pierwszej pomocy grupy ratowniczej z Jawiszowic
  •   występem MAŻORETEK z Polanki Wielkiej
  •   kapitalnym występem Wiesława „DZIKIEGO” Kaniowskiego, na którym tak wspaniale bawiła się publiczność,
  •   koncertem naszej grupy gitarowej
  •   tańcem „Grawitacji”

Poza tym każdy mógł sprawdzić się w dyscyplinach strzeleckich, spróbować świetnych sałatek i ciast przygotowanych przez uczniów, nauczycieli i rodziców oraz świetnych grilowanych kiełbasek.

W loterii fantowej wygrywały wszystkie losy, a nagrody były rzeczywiście atrakcyjne.

W tym miejscu należą się podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego święta naszej szkoły, M.in. Akademii Zawodowej.

możecie o tym przeczytać również: