SZKOLNY KONKURS „MICHAEL JACKSON- KRÓL POPU”

10.05.2023r. po raz pierwszy w naszej szkole odbył się szkolny konkurs z zakresu muzyki rozrywkowej. Bohaterem pierwszej edycji był „Król muzyki pop”- Michael Jackson. W konkursie wzięło udział 7 uczestników z klas piątych i szóstej. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą na temat biografii piosenkarza, autora tekstów, kompozytora, tancerza, filantropa w jednej osobie, a także znajomością piosenek i teledysków. Czołowe miejsca zajęli:

I miejsce  Oliwier Rudek  kl.5a 23 na 24pkt.

II miejsce Szymon Kwaczała  kl.5a 22pkt.

III miejsce  Olga Szkuta kl.6a 21pkt.

Kolejne miejsca a zarazem wyróżnienia zdobyli: Lena Gosko kl 6a, Maja Kempka kl.5b, Hubert Sudia kl.5a, Milena Macoch kl.5b.

Gratulujemy wspaniałych wyników!

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *