Świąteczne wspomnienia

Na lekcjach języka angielskiego, klasy 6a i 8a tworzyły świątecznego lapbook’a, utrwalając tym samym czasy gramatyczne oraz świąteczne słownictwo.
22 grudnia wszystkie klasy wraz z nauczycielami zebrały się, by wspólnie zaśpiewać ulubione kolędy. Następnie udały się do swoich sal na spotkania wigilijne.

Przedstawiamy fotorelację z wigilijek w dwóch klasach: 3a i 8a.

Dla klasy 8a była to wyjątkowa chwila. To ostatnia wigilijka klasowa, którą wspólnie spędzali. Nie zabrakło dzielenia się opłatkiem, życzeń, barszczu z uszkami oraz prezentów.

W tym wyjątkowym świątecznym czasie, przy wigilijnym stole spotkali się także uczniowie klasy 3a, aby wspólnie kolędować i połamać się opłatkiem. Nie zabrakło uścisków i pięknych życzeń. Dzieci nie tylko zaśpiewały ale też zagrały na instrumentach znane pastorałki. Te wspólnie spędzone chwile pozostaną w pamięci już na zawsze.